teorianiedopunktu.tvp11.pl
TEORIA NIEDOPUNKTU - spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

co ma wspólnego BIX z fotonem

co ma wspólnego BIX z fotonem

CO MA WSPÓLNEGO FOTON Z BIX-em  ( CZYM  JEST  FOTON ? )


Oto hipoteza podparta wyobraźnią, gdy ją podłączymy pod treść publikacji - TEORIA  NIEDOPUNKTU - to wydaje się, iż może ona mieć rację bytu.

 

CZYM ZATEM MOŻE BYĆ FOTON?


foton to energia „kinetyczna”, to nic innego jak wprowadzenie w ruch BIX-a, a wiedząc czym on, BIX jest, wiedząc, iż jest to bezpunk, materia bezwymiarowa tylko z otoczką grawitacyjną, której istnienie wynika z istnienia „masy” takiego bezpunktu,

to oznacza, że dostarczona energia rozprzestrzenia się w tej otoczce podobnie jak rozchodzi ( rozkłada ) się fala na wodzie nalanej na okrągły talerzyk. Gdy w miejscu X spowodujemy ruch wody to od tego miejsca będzie się rozchodzić ( rozkładać ) fala, która zacznie się od połowy tego naczynia składać ( rys ) i w miejscu X! złoży się ona całkowicie w takim ułożeniu w jakim była ona w miejscu x w chwili jej zaistnienia, z tym tylko, iż będzie to jej odbicie lustrzane.

fala

Kąt wyjścia, wyjście punktowe owej ponownie złożonej do punktu fali będzie odbiciem lustrzanym kąta pod jakim nastąpiło jej zaistnienie. Porównanie do fali rozprzestrzeniającej się na talerzyku jest poglądowe aby czytelnik zrozumiał o co chodzi, bo owa otoczka grawitacyjna nie jest płaska, a jest to sfera.

 

Gdy owa energia „kinetyczna” dotrze już do punktu wyjścia, zostaje ona przekazana następnemu BIX-owi i w chwili jej przekazywania udział w tym biorą 2 sąsiednie BIX-y. Można to porównać do kul ze sobą sąsiadujących, gdy uderzymy w pierwszą to odda ona energię następnej, ona kolejnej i tak dalej. Zobaczymy tego efekt gdy energię odbierze ostatnia, ona odbije się od poprzedzającej ją. Jednak energia odebrana przez tą ostatnią będzie nieco mniejszą niż ta dostarczona pierwszej, a to z tej przyczyny, że jej część zostanie pochłoniętą przez następne kule, a owe straty to zamiana jej na ciepło, to ugięcie powierzchni tych kul itp. Stąd wniosek, że czy więcej byłoby ich po drodze, to tym większe straty, a gdy było ich odpowiednio dużo to całość początkowo dostarczonej energii byłaby przez nie pochłoniętą i ostatnia nie odbiłaby się.

 

Inaczej rzecz się ma z BIX-ami, one są bezwymiarowe, to niedopunkty, a już wiemy co oznacza ten „neologizm”. Siłą rzeczy one nie są w stanie pochłonąć nawet najmniejszej dawki energii. Mogą ją tylko transportować, przekazywać dalej. Pamiętajmy, że BIX-y to materia bezwymiarowa, której w klasycznym rozumienia słowa istnienie nie ma, ona nie ma wymiarów, to sama masa, która spowodowała zaistnienie uwięzionej w otoczce grawitacji, zatem inaczej oddziałuje z tą klasyczną materią i energią. To już tłumaczy nam dlaczego w tym przypadku słowo „kinetyczna” ująłem w cudzysłów. Jest to energia kinetyczna dla BIX-ów, ona wprowadza w ruch wnętrze tej otoczki grawitacyjnej. Dla nas natomiast właśnie z powodu zakłócenia otoczki grawitacyjnej BIX-a i powiązania tego z jego bez wymiarowością jest czymś innym, jest tym co nazywamy falą elektromagnetyczną. Napisałem że uwięzienie masy w niedopunkcie spowodowało uwięzienie, zaistnienie w takiej otoczce grawitacji, to jest tylko jeden z elementów układanki, bo takie uwięzienie i oddziaływanie na zewnątrz ( na materię wymiarową ) możliwe było tylko przy innych parametrach tego co nazywamy wszechświatem. O tym jednak nieco później. Napisałem również i zaznaczyłem ten tekst kolorem niebieskim, że w chwili przekazywania energii jest moment w którym biorą udział 2 BIX-y. W chwili przekazywania energii można powiedzieć, że widzimy dwa BIX-y, a ponieważ materia tam zawarta jest bezwymiarową o czym nie wiedzieliśmy, to trudno nam było zrozumieć czym jest foton, a ma on również i naturę cząsteczkową. Teraz już wiemy dlaczego. Laikom powiem iż cząsteczka to co najmniej dwa połączone ze sobą atomy. Tak, w chwili przekazywania energii „kinetycznej” „widzimy” 2 BIX-y, a widzimy je mimo ich bez wymiarowości ( czyli niewidzialności ) właśnie dlatego, że zakłócone mają swoje otoczki grawitacyjne. Ponieważ nie ma w tym co nazywamy przestrzenią miejsc w których nie ma BIX-ów ( one są właśnie tym co nazywamy przestrzenią ) to oznacza że owa energia „kinetyczna” jest przekazywana bez najmniejszych strat od miejsca jej powstania do miejsc które odbierają ją i przetwarzają na inny rodzaj energii, a tym co ją jest w stanie w jakiejkolwiek części pochłonąć jest zwykła materia - materia wymiarowa -

materia bezwymiarowa, czyli BIX może tylko transportować taką energię a nie jest w stanie w najmniejszej części jej pochłonąć, a może ją pochłonąć zwykła materia. Są jednak POZORNE wyjątki od tej reguły, jednak sam BIX bez udziału materii wymiarowej nie pochłonie energii ale przy uwięzieniu go w materii wymiarowej w odpowiedniej konfiguracji, można powiedzieć iż absorbuje energię, co postaram się w niedługim czasie wyjaśnić.

TAK, ISTNIENIE FOTONU UDOWADNIA ISTNIENIE BIX-a

BIX ZAŚ WYJAŚNIA CZYM JEST FOTON. TO SIĘ WZAJEMNIE UZUPEŁNIA.

BIX I FOTON ROZWAŻANE RAZEM POWODUJĄ ŻE I JEDNO I DRUGIE JEST ŁATWE DO ZROZUMIENIA CZYM SĄ I DLACZEGO MAJA TAKĄ, A NIE INNĄ NATURĘ.

CDN.

BIX

teoria niedopunktu przemowa teoria niedopunktu przestrzeń teoria niedopunktu 3

teoria niedopunktu 4 teoria niedopunktu 5 teoria niedopunktu 6 

teoria niedopunktu 7 teoria niedopunktu 8 teoria niedopunktu 9 

teoria niedopunktu teoria niedopunktu teoria niedopunktu

teoria niedopunktu 10 teoria niedopunktu 11 teoria niedopunktu 12

teoria niedopunktu teoria niedopunktu teoria niedopunktu

Copyright (c)2016 teorianiedopunktu.tvp11.pl | Design by Sunlight webdesign