teorianiedopunktu.tvp11.pl
TEORIA NIEDOPUNKTU - spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

BIX A PRZYŚPIESZENIE GRAWITACYJNE

BIX A PRZYŚPIESZENIE GRAWITACYJNE

Strona w przygotowaniu...

CO BIX MA WSPÓLNEGO Z PRZYCIĄGANIEM GRAWITACYJNYM ?

NAJPIERW KLASYKA

WNIOSKI SĄ NASTĘPUJĄCE:

Skoro przedmioty o różnych masach, o różnej objętości, o różnym ciężarze właściwym puszczone z tej samej wysokości w tej samej chwili spadną na przedmiot PRZYCIĄGAJĄCY w tym samym czasie to oznacza że te, wspomniane tu parametry tych obiektów nie mają znaczenia w tym zjawisku.

Istniała jednak konieczność wyjaśnienia zasady działania, przyporządkowania tego temu co już znamy, bo jak inaczej to wyjaśnić, na czym się oprzeć ?

Na słoniu podtrzymującym ziemię stojącym na wielkim żółwiu ?

Zdrowy rozsądek nakazywał zaprząc w to logikę. Stad funkcjonowało takie a nie inne wyjaśnienie problemu. Niby wszytko okey ale to wszytko wyglądało jakby było nieco naciągane.

Jednak poznanie BIX-a zrozumienie jego istnienia i oddziaływań to była eureka. On precyzyjnie tłumaczy również i zasadę działania tego co nazywamy przyśpieszeniem grawitacyjnym, już bez wątpliwości.

To nie masa obiektu, to nie objętość obiektu, to nie ciężar właściwy obiektu PRZYCIĄGANEGO decyduje o przyśpieszeniu, a nadanie BIX-owi ( oto nowy neologizm ) grawitacyjnego ciężaru właściwego ( GCW ). Jak dowiodę w czasie spadania jakiegokolwiek obiektu o dowolnej masie, o dowolnej objętości i dowolnym jego ciężarze właściwym ma on również jeszcze jeden, inny ciężar właściwy, raczej to nie jest jego ciężar właściwy, a ciężar właściwy BIX-ów w nim zawartych ( BIX-y to objętość to przestrzeń, zatem i każdy obiekt materialny je ma ). Ich ciężar właściwy wynika z masy, z objętości obiektu przyciągającego który umieszczony jest w tych BIX-ach.

BIX

Copyright (c)2016 teorianiedopunktu.tvp11.pl | Design by Sunlight webdesign